Turnaj MLADŠÍCH ŽÁKŮ o pohár starosty města NEJDEK 2016

publikováno 17.03.2016 (aktualizováno 22.03.2016)

Nominovaní hráči:

Petr David, Gregor Tadeáš, Hlaváček Tadeáš, Kolář Michal, Matuška Martin, Teterja Jan, Mikeš Matěj, Šťastný Jakub, Sošnikov Nikolaj, Vrbas Jakub, Jelen Tomáš

Hráči budou na místě rozděleni do dvou přihlášených týmů, HC Rebel Nejdek a HC Verva Litvínov.

1.Hrací doba, systém turnaje a počet účastníků.

• hrací doba 2 x 15 minut čistého času. Hraje se systémem každý s každým dle rozlosování. Úprava ledu po každém utkání.
  • Každá patnáctiminutovka je brána jako samostatné utkání, z něhož se započítává skóre a bodový zisk.
  • Utkání jsou hodnocena v dvoubodovém systému.

2. Věk hráčů, zahájení a ukončení turnaje

• ročník 2004 a mladší.
  • zahájení    9. 4. 2016  v  7:00 hodin

-    ukončení   9. 4. 2016  v 18:00 hodin.

-   vedoucí družstev při registraci předloží soupisku týmu včetně registračních průkazů. Min.počet hráčů v týmu je 10 + 1.

4.Ceny

-       všechna družstva obdrží diplomy a poháry dle pořadí.

8. Námitky

-    veškeré námitky je nutno podat písemně do 15 minut po skončení utkání vedení turnaje spolu s vkladem 500,- Kč. V případě uznání protestu bude vklad vrácen..

9. Rozhodčí

-   delegace rozhodčích zajišťuje ředitel turnaje – zápasy budou řídit vždy 2 místní delegovaní rozhodčí.

10. Dresy

-    každé družstvo musí mít 2 sady dresů rozdílných barev.

11. Identifikace hráčů

-    platné registrační průkazy

12. Stravování, ubytování a startovné

• každému mužstvu, které projeví zájem zajistíme obědy v restauraci v areálu stadionu, v ceně 80,- Kč. Polévka, hlavní jídlo, nápoj
  • startovné činí 1.500,- Kč za každé družstvo a musí být uhrazeno v hotovosti řediteli turnaje v den zahájení.

13. Organizační pracovník

-    vedoucí zúčastněného mužstva

Vedoucí mužstva dodá pořadateli minimálně 3 dny před zahájením turnaje soupisku hráčů s čísly dresů, aby mohly být připraveny zápisy o utkání.

Mužstva budou mít na utkání připraveny nealko nápoje.

Mužstvo, které nebude mít uhrazeno startovné před započetím turnaje, nebude ke hře připuštěno.

16:45 – 17:00  -   VYHODNOCENÍ TURNAJE

Utkání budou hrána na 2 x 20 minut  +  10 samostatných nájezdů. Každá dvacetiminutovka i samostatné nájezdy budou započítávány jako samostatné utkání, z nichž budou do tabulky započítány body a skóre.

Hrajeme dvoubodovým systémem.

Místo vyloučení budou samostatné nájezdy. (samostatný nájezd se jede ze středového bodu pro vhazování. Všichni hráči mimo exekutora klečí na vzdálenější modré čáře. Hráči vyjíždějí na pokyn rozhodčího s dostatečným odstupem za exekutorem. Pokud ten nepromění, hra pokračuje plynule dál. Padne-li branka, vhazuje se na středovém bodu pro vhazování. Pro výkon TS platí pravidle ČSLH.)